Хотел Филипов

Ул. 29-ти Ноември бб, Кочани

 • Број на соби: 15

 • Пријава: 00:00 - 24:00

  Одјава: 00:00 - 24:00

Почнувајќи од: 14

На патот Кочани - Виница, кај населбата Оризари, се наоѓа прекрасниот, семеен хотел "ФИЛИПОВ"

Во овој хотел Ве очекува удобно сместување, во топла атмосфера и пријатен амбиент.
Хотелот располага со 6 трокреветни соби, 6 двокреветни и 3 луксузно опремени соби со џакузи.
Во склоп на хотелот работи кафе-бар во кој можете да поминете пријатни мигови и дел од Вашето време.
Хотелот "ФИЛИПОВ" има сопствен паркинг и бензиска пумпа.

Цена по соба за едно ноќевање

Вклучено 5% ДДВ, 0.68% туристичка такса

 • Single Room

  Доручек не е вклучен

  Max

  14 €

 • Double Room

  Доручек не е вклучен

  Max

  22 €

  Max

  30 €

 • Deluxe Double Room

  Доручек не е вклучен

  Max

  26 €

  Max

  35 €

Деца и дополнителни кревети

Бесплатно! Едно дете под 7 години престојува бесплатно кога се користи постоечко легло.
 • За едно дете од 7 до 12 години во дополнителен кревет се наплаќа 50% од цената на собата за една ноќ.
 • За едно постаро дете или возрасен во дополнителен кревет се наплаќа 70% од цената на собата за една ноќ.
 • Барањето на било каков вид на екстра кревет или детско креветче, треба да биде потврдено од страна на менаџментот.
 • Максималниот број на помошни легла во соба е 1.
 • Додатоците не се пресметуваат автоматски во вкупните трошоци и ќе треба да се платат одделно во текот на вашиот престој.

Локација

Располага со

 • Ресторан
 • Бар
 • Бизнис Центар
 • Конференциска сала
 • Сала за состаноци/прослави
 • Казино
 • Продавница за сувенири
 • Менувачница
 • Спа центар
 • Фитнес центар
 • Сауна
 • Масажа
 • Базен
 • Тераса
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Телефон
 • TV
 • LCD TV
 • Мини бар
 • Фен
 • Клима уред
 • Џакузи
 • Бања или туш
 • Собна услуга
 • Појадок во соба
 • Перална
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на автомобили
 • Сеф