Хотел Ледер

Ул. Браќа Ставреви бр.19, Кочани

 • Број на соби: 18

 • Пријава: 12:00 - 15:00

  Одјава: 07:00 - 12:00

Почнувајќи од: 20

Почувствувајте го мирисот на луксузот и хармонијата!

Ако барате место за домор во градот Кочани, хотел "Ледер" ќе биде Вашиот вистински избор за одмор, релаксација и уживање. Добрата местоположба во самиот центар на градот Ви дава одлична можност за Вашите бизнис случувања.

Хотелот располага со 11 соби со извонреден ентериер и
4 елегантни апартмани со џакузи кади.

Нудиме туристички водич кој ќе биде дел од Вашето секојдневие и ќе Ве збогати со информации за градот и неговата околина. Посебни такси цени за нашите гости насекаде низ Македонија.

Цена по соба за едно ноќевање

Вклучено 5% ДДВ, 0.68% туристичка такса

 • Single Room

  Вклучен доручек

  Max

  20 €

 • Double Room

  Вклучен доручек

  Max

  40 €

  Max

  55 €

 • Triple Room

  Вклучен доручек

  Max

  55 €

 • Suite

  Вклучен доручек

  Max

  35 €

  Max

  45 €

  Max

  55 €

 • Deluxe Suite

  Вклучен доручек

  Max

  45 €

  Max

  55 €

  Max

  65 €

 • Apartment

  Вклучен доручек

  Max

  80 €

  Max

  90 €

  Max

  95 €

 • Two Bedroom Apartment

  Вклучен доручек

  Max

  80 €

  Max

  90 €

  Max

  95 €

Деца и дополнителни кревети

Бесплатно! Едно дете под 5 години престојува бесплатно кога се користи постоечко легло.
 • За едно дете од 6 до 12 години во дополнителен кревет, се наплаќа 10 евра за една ноќ.
 • Барањето на било каков вид на екстра кревет или детско креветче, треба да биде потврдено од страна на менаџментот.
 • Додатоците не се пресметуваат автоматски во вкупните трошоци и ќе треба да се платат одделно во текот на вашиот престој.

Локација

Располага со

 • Ресторан
 • Бар
 • Бизнис Центар
 • Конференциска сала
 • Сала за состаноци/прослави
 • Казино
 • Продавница за сувенири
 • Менувачница
 • Спа центар
 • Фитнес центар
 • Сауна
 • Масажа
 • Базен
 • Тераса
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Телефон
 • TV
 • LCD TV
 • Мини бар
 • Фен
 • Клима уред
 • Џакузи
 • Бања или туш
 • Собна услуга
 • Појадок во соба
 • Перална
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на автомобили
 • Сеф