Вила Ла Кола

Ул. Нико Доага бр.21, Крушево

 • Број на соби: 9

 • Пријава: 12:00

  Одјава: 10:00

Почнувајќи од: 10

Вила Ла Кола се наоѓа на 164км од Скопје, во центарот на Крушево во близина на црквата Св. Јован, позната по иконостасот во длабокорез.

Располага со:
 • двокреветни студија (опремени со ТВ со кабловска, купатило, тераса и мини бар)
 • четворокреветни и петокреветни апартмани (опремени со ТВ со кабловска, ДВД, комплетно опремена кујна, купатило, спална соба и тераса)
 • заедничка просторија
 • 24/7 достапна услуга и видео надзор
Дополнителна услуга:
 • појадок на Ваше барање - 3 ЕВРА по лице

На Ваше барање организираме:
 • Ручек или вечера во ресторан
 • Забави по желба на гостите
 • Разни обуки и мини семинари
 • Прошетки по градот со водич

Цена по соба за едно ноќевање

Вклучено 5% ДДВ, 0.68% туристичка такса

 • Double Room

  Доручек не е вклучен

  Max

  20 €

 • One Bedroom Apartment

  Доручек не е вклучен

  Max

  30 €

Деца и дополнителни кревети

Бесплатно! Едно дете под 6 години престојува бесплатно кога се користи постоечко легло.
 • За едно дете од 7 до 12 години во дополнителен кревет се наплаќа 5 ЕВРА за една ноќ.
 • Појадок се доплаќа 3 ЕВРА од лице
 • Барањето на било каков вид на екстра кревет или детско креветче, треба да биде потврдено од страна на менаџментот.
 • Максималниот број на помошни легла во соба е 1.

Локација

Располага со

 • Ресторан
 • Бар
 • Бизнис Центар
 • Конференциска сала
 • Сала за состаноци/прослави
 • Казино
 • Продавница за сувенири
 • Менувачница
 • Спа центар
 • Фитнес центар
 • Сауна
 • Масажа
 • Базен
 • Тераса
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Телефон
 • TV
 • LCD TV
 • Мини бар
 • Фен
 • Клима уред
 • Џакузи
 • Бања или туш
 • Собна услуга
 • Појадок во соба
 • Перална
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на автомобили
 • Сеф